aktualności

15.02.2013
Rozpoczęliśmy druk na nowych materiałach: tapetach Neschen solvoprint wallpaper oraz folii Oracal 820 Safety Vinyl przeznaczonej do produkcji plomb gwarancyjnych.
6.09.2012
W sieci debiutuje nasza przebudowana strona firmowa. Treść dostosowaliśmy do aktualnej oferty (ze szczególnym uwzględnieniem druku w technologii HP Latex) i będziemy ją sukcesywnie rozszerzać. Odświeżyliśmy też layout.
29.09.2011
Naszą nową ekologiczną ofertę w przyszłym roku będzie promował rysunek wykonany przez Przemka Surmę. Mamy już gotowe kalendarzyki kieszonkowe z tym motywem, wktórce dołączą do nich kalendarze biurkowe i trójdzielne.
8.05.2011
Nasz nowy nabytek – HP Designjet L25500 60″ – jest pierwszą na Podkarpaciu maszyną drukującą w nowatorskiej, ekologicznej technologii HP Latex. Wydruki wykonane w tej technologii charakteryzują się wyższą jakością i trwałością w stosunku do solventu. Ponadto farby lateksowe w ogóle nie zawierają groźnych dla zdrowia rozpuszczalników, takich jak cykloheksan.
2.05.2011
Od dzisiaj działamy w przestronnej hali zlokalizowanej w Tyczynie przy ul. Orkana 5 dosłownie 100 m od granicy Rzeszowa (szczegóły na mapce »). Nowa siedziba pozwoli na swobodną realizację zdecydowanie większych zamówień i oklejanie w komfortowych warunkach nawet vanów.